języki obce

ROK SZKOLNY 2021/2022

* Szkolenie bezpłatne dla nauczycieli szkół i placówek z rejonu sieci doradztwa metodycznego Ośrodka Doskonalenia i Doradztwa Zawodowego Nauczycieli w Grudziądzu.  Dla pozostałych osób opłata wynosi 10 złotych za godzinę dydaktyczną.

Nr JĘZYKI OBCE – szkoła podstawowa Liczba godzin Opłata Kierownik
63 „Pisanie to nie lada wyzwanie” – jak przygotować uczniów do redagowania wypowiedzi pisemnej? 4 40 zł Krzysztof Żurawski
64 Dyktando może być interesujące – kreatywne sposoby przeprowadzenia dyktanda jako formy rozwijającej umiejętności językowe. 2 *bezpł.
65 Filmy i podcasty jako ciekawe formy pracy na lekcji języka angielskiego.
/prow. Izabela Żurawska/
4 50 zł
66 Interaktywne karty pracy – gotowe pomysły oraz inspiracje do zajęć języków obcych. 4 40 zł
67 Na dobry początek! – Kilka pomysłów na rozpoczęcie lekcji języka obcego. 2 *bezpł.
68 Pomysły oraz metody na przeprowadzenie lekcji dwujęzycznej. 2 *bezpł.
69 Rozwijanie kompetencji kluczowych na lekcjach języków obcych. 2 *bezpł.
70 Wymagania egzaminacyjne na egzaminie ósmoklasisty z języka angielskiego – wytyczne dotyczące organizacji egzaminu w roku szkolnym 2021/2022. 4 *bezpł.
71 Wymagania egzaminacyjne na egzaminie ósmoklasisty z języka niemieckiego – wytyczne dotyczące organizacji egzaminu w roku szkolnym 2021/2022. 4 *bezpł.
72 Z egzaminem za pan brat – wzmocnienie procesu nauczania i uczenia się języka niemieckiego poprzez zastosowanie różnorodnych ćwiczeń przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania. 2 *bezpł.
73 Z egzaminem za pan brat – wzmocnienie procesu nauczania i uczenia się języka angielskiego poprzez zastosowanie różnorodnych ćwiczeń przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania. 2 *bezpł.